Interjers

Mūsu pirts interjers ir radīts ar domu par jūsu pilnīgu relaksāciju un labklājību. Augstas kvalitātes apdares materiāli un pārdomāts dizains veido harmonisku vidi, kurā jūs varēsiet baudīt un atjaunot savu enerģiju. Iekšsienu apšuvumā izmantojam smalki zāģētus lapkoka apdares dēļus. Grīda veidota no apdares dēliem, kas funkcionāli izstrādāta izceļama, ērtākai apkopes veikšanai. Dekoratīvi gravējumi melnalkšņa dēļos ar LED apgaismojumu un malkas krāsniņu. 

Eksterjers

Koka konstrukcijas pamatā ir koka karkass.  Ražotnes cehā no koka statņiem tiek samontētas pirts konstrukciju sienas, konstrukcijās tiek iestrādāta siltumizolācija - akmens vate, logi un ārdurvis, un tiek veikta fasādes un iekšsienu pilnīga vai daļēja apdare. Logi un ārdurvis ir izgatavotas no rūdīta stikla. Dekoratīvs apgaismojums jumta korē un fasādē. Metāla profilēts jumta segums. Ražotas no augstas kvalitātes grafīta apdares, smalkiem zāģētiem apdares dēļiem ārējā apdarē. Pirtis iespējams kombinēt ar dažāda izmēra terasēm un kubliem, padarot savu pagalmu par īstu relaksācijas oāzi, kurā apvienojas dabas burvīgums un mājīgums.

Izmantotie materiāli

Pirtis būvētas izmantojot augstākās kvalitātes materiālus, kas nodrošina produkta ilgmūžību, vizuālo un konstruktīvo noturību. Izgatavojot mūsu produkciju vienmēr domājam par dizaina un funkcionalitātes apvienojumu. Izgatavojot mūsu pirtis, darām to, kā priekš sevis. Šī pieeja nodrošina kvalitatīvu rezultātu, izmantojot augstas kvalitātes un videi draudzīgus materiālus.

Kvalitātes zīme

Iepazīstiet pirts kvalitātes zīmi, kas nesīs jūsu mājās autentiskas un augstas klases pirts pieredzi. Mēs lepojamies būt šīs nozares līderi, piedāvājot ne tikai pirts iekārtas, bet arī dzīvesveida uzlabojumus. Iegūstiet vairāk no mūsu produktiem, ieguldiet savā labklājībā un sāciet ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu!

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Ceno.lv